شهر تاریخی میسیس

شهر تاریخی میسیس

یکی از جاذبه های گردشگری و تاریخی محبوب در شهر توریستی آنتالیا، شهر تاریخی میسیس است. سالانه میلیون ها گردشگر از شهر تاریخی میسیس بازدید می کنند که در ادامه این مطلب با آن آشنا می شویم تورهای آنتالیا
آنتالیا یکی از توریست پذیر ترین و محبوب ترین شهر های دنیا است که دارای جاذبه های گردشگری، سواحل بسیار زیبا و تفریحات آبی هیجان انگیزی می باشد. در خارج از شهر آنتالیا، برخی از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر وجود دارد که در میان آن ها، شهر تاریخی میسیس یکی از محبوب ترین شهر های تاریخی آنتالیا محسوب می شود.
شهر تاریخی میسیس در نزدیکی شهر اسکندرون و واقع در جاده ابریشم واقع شده است. قدمت این شهری تاریخی به قرن چهارم میلادی باز می گردد و رومی ها شهر میسیس را به عنوان استراحتگاهی برای بازرگانانی که از جاده ابریشم عبور می کردند ساختند. در دوران جنگ های صلیبی رومی ها از این شهر به عنوان سنگر استفاده می کردند که باعث شده امروزه تنها ویرانه هایی از آن باقی بماند. در میان ویرانه هایی که از شهر تاریخی میسیس باقی مانده است می توان نقاشی هایی را مشاهده کرد که بیانگر جنگ ها در آن زمان بودند و همچنین نقاشی هایی از کشتی نوح و حیوانات بر روی سنگفرش های این شهر تاریخی نیز مشاهده می شود.

برچسب‌ها: ,
بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 2
بازدید ماه گذشته : 45
بازدید سال گذشته : 96
کل بازدید : 20083